COSMETICITY

To obietnica konkretnych efektów- głębokie piękno włosów wyrażone przez ich blask i miękkość.

Obietnica, która jest naszym motto.

MODA

Być częścią mody a nie za nią ślepo podążać. NYCE jest jak centrum badawcze, wciąż poszukujemy i eksperymentujemy, by być w samym sercu trendów i różnorodności stylów.

PODRÓŻ

Zwiększaj doznania, kreuj, eksperymentuj, błądź. Podróż jest kierunkiem, celem i impulsem do nieustannego poszukiwania

“Jeżeli chcesz być prawdziwym Nowojorczykiem to obowiązuje tylko jedna zasada: musisz wierzyć, ze Nowy Jork był, jest i zawsze będzie najwspanialszym miastem na ziemi. Centrum Wszechświata.”

Ellen R. Shapiro

New York – wielokulturowa metropolia. Miejsce definiowane przez jej mieszkańców, ich emocje, idee, kulturę i styl życia. New York to kolebka mody, designu, kreatywności i filozofii pełni życia. Tej filozofii, która czyni Amerykę Ameryką. NYCE to kosmetyki nowojorczyków: to odpowiedź na różne potrzeby połączona z ekspresją jakości i elegancji

 

KREATYWNOŚĆ

Odrzuć uprzedzenia i konwenanse. Podkręć tempo życia, Uwolnij umysł i zaufaj intuicji. To jest kreacja. To myśl przewodnia NYCE.

DESIGN

Design jest naszym przewodnikiem, niezmiennie podpowiada i inspiruje. Design to niestrudzone dążenie do elegancji, ekskluzywności , perfekcji. Poprzez design NYCE nadaje kształt swojej wizji świata czyniąc z niej centrum inspiracji dla profesjonalistów i miłośników piękna.

OPAKOWANIE

Kształt, transparentność, symetria. Opakowanie to pierwsze zetknięcie z marką. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

LUXURY

Wyobraź sobie najpiękniejszy sen a potem go urzeczywistnij. Dla NYCE to właśnie definicja luksusu. Luksusu, który dla każdego jest w zasięgu ręki

DOZNANIE

Cenimy Twój czas, czytamy Twoje potrzeby, z gestów, z tonu głosu. Usługa NYCE jest ceremoniałem, równowagą między przyjemnością i efektywnością. To wyjątkowe doznania, których doświadczysz w naszych salonach.

INNOWACJA

Na długo przed innymi, innowacja daje nam namiastkę tego co czeka nas w przyszłości. Wyprzedzać swoje czasy, wciąż inicjować i kreować, wciąż udoskonalać otaczającą nas rzeczywistość

METROPOLITAN

Wszystko to jest stylem, gustem, dobrym smakiem. Obywatel świata odrzuca to co banalne, kiczowate i przewidywalne.

SZTUKA WSPÓŁCZESNA

Interpretacja sztuki i wyrażanie za jej pośrednictwem to ekscytujące doświadczenie. To powoływanie do życia czegoś nieoczekiwanego