FORMUŁA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU

EKO- ROZWÓJ

życie w zgodzie z naturą i wspieranie przyrody to gwarancja zrównoważonego rozwoju. W ekologii pojawia się nowa koncepcja, która wymaga od nas nieustannej refleksji nad tym jak nasze życie wpływa na otaczające nas środowisko

NAUKA W SŁUŻBIE EKOLOGII

Kosmetyki NYCE przeszły wiele testów klinicznych, które wykluczyły reakcje alergiczne i gwarantują absolutną tolerancję skóry i włosów na wszystkie produkty

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Jakość przez proste składy. Bez chemicznych dodatków: SLES< SLS, parabenów, silikonów, formaldehydów, EDTA, PEG, alergenów w zapachach, soli. Delikatne formuły stanowią poszanowanie dla naturalnego piękna włosów.

BIO- KREACJA

Budynki nowej generacji, które koegzystują z istniejącymi i integrują się ze środowiskiem, podobnie działa NYCE. Włosy są synonimem natury a produkty NYCE są stworzone aby jak najlepiej się z nimi integrować.

SZACUNEK DO ŚRODOWISKA

Oznacza podejmowanie odpowiedzialnych decyzji produkcyjnych, które minimalizują wpływ na środowisko, między innymi wybór surowców zgodnych z czystością mórz i rzek.

TEST NIKLOWY

Testy zawartości niklu przeprowadzamy na każdej partii produkcyjnej. W ten sposób monitorujemy i eliminujemy jego wszelkie ślady.